Modes nedēļa !

Lai padarītu dzīvi sev, citiem ( arī skolotājiem) skolā interesantāku, organizējām “Modes nedēļu”. Katrai nedēļas dienai izvēlējāmies savu apģērba veidu. Tā radās: pidžamu diena, bērndārznieku diena, krokšu diena, spilvenu diena, 80.-90. gadu diena. Paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā!  Turpinājums sekos….. gaidiet!                                         9. klase

Svētki skolotājiem!

Paldies  par pasākumu 12.klases audzēkņiem un viņu audzinātājai- skolotājai Sandrai Liepiņai.

Labo darbu nedēļā- labi darbi!

Rudens kross Saldū

Paldies visiem Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas sportistiem par piedalīšanos rudens krosā.

Abu meiteņu komandām godalgotās 2.vietas (Elīna,Evelīna,Annija,Zane) un (Amanda,Kristīne,Šarlote,Antra).

Jauktajai komandai 3.vieta (Andris,Daņila,Megija,Līga). Paldies arī puišiem,kam šogad nedaudz pietrūka līdz pjedestālam (Kristiāns,Matīss,Aleksandrs,Dāniels).

Aiga Andersone

1. septembris Kalnos

Miķeļdienas tirdziņš

Modes nedēļa

Sporta koncerts kopā ar Nezinīti un Zinīti

Zinību diena 2021./2022. m. g.

Izglītojamo pārvadājumu grafiks