,,Valodiņa -2020”

6.februārī skolā notika izteiksmīgās runas konkurss ‘Valodiņa-2020” , speciālo klašu skolēniem. Gribam pateikt lielu paldies pasākuma sponsoriem Gaidai Piņķei un Vizmai Ektermanei par dalību žūrijā un gardumu sarūpēšanu.Ceļazīmi uz Latvijas speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkursu Padures pamatskolā izcīnīja Perla Mažuga un Miks Arnolds Strazdiņš.

Tā 14. februārī mēs devāmies uz Padures pamatskolu Aizputes novadā.Abi konkursanti savu dzeju norunāja izcili.No 60 dalībniekiem Miks Arnolds Strazdiņš iekļuva pirmajā desmitniekā un ieguva žūrijas īpašo balvu.Šogad žūriju pārstāvēja mākslinieki no muzikālās apvienības ,,Ducele’’. Paldies skolas direktorei par materiālo un morālo atbalstu kā arī skolotājām par bērnu sagatavošanu.Tiekamies atkal “Valodiņā-2021”!

Benita Gulbina, Daina Ektermane