Sporta aktivitātes

9.oktobrī Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas meitenes sīvā cīņā ieguva 3.vietu Saldus novada florbola sacensībās!

02.10.2020. Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas puiši smagā cīņā ieguva 5.vietu Saldus novada florbola sacensībās!

Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas 7.klases skolēniem 2. vieta rudens krosā Saldū. Komandā no kreisās Aleksandrs Ritvars Kristutis, Andris Viežauskis, Daniela Megija Bagātā, Līga Pakule. Malači.

Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas 8.klases skolēniem 2. vieta rudens krosā Saldū. Komandā no kreisās

Daniels Mitku, Kristiāns Ēberliņš, Elīna Sermule, Alise Daugina. Malači.

Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas puišiem 2. vieta rudens krosā Saldū. Komandā no kreisās

Aigars Malkēvičs, Gundars Rustants, Toms Makārovs,Dāvids KristiānsLataks.
Otrās sacensības un otrais zelts. Malači. Paldies par produktīvām spēlēm. Apsveicam Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas 8./ 9.klašu audzēkņus ar 1.vietu futbolā starp Saldus novada 6 mazajām skolām.
 Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas puišiem 1.vieta futbolā starp Saldus novada vidusskolām!