Sacensības

  • 3. vieta futbolā 3.-5. klašu grupā 2018. gadā

Dāniels Krasuckis            Kristians Ēberliņš
Dāniels Mitkus                 Miks Arnolds Strazdiņš
Mariss Rake                     Ilvars Ilgauds
Markuss Samedovs

  • Vidusskolas meitenes piedalījās TOP kausā 2018 un ieguva 11. vietu. Paldies meitenēm un skolotājai  Aigai!
  • 1. vieta volejbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm 2018. gadā

  • Undīnei Ulmanei 3. vieta slidošanā Ziemas olimpiskajā jaunatnes festivālā Ērgļos 2018. gadā

  • Pirmā vieta basketbolā Saldus novadā 6.-7. klašu grupā zēniem 2018.gadā

  • Otrā vieta basketbolā Saldus novadā 8.-9.klašu grupā meitenēm 2018.gadā

  • Otrā vieta basketbolā Saldus novadā 8.-9.klašu grupā zēniem 2018.gadā

  • Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas Ņiprākais un Stiprinieks 2017

Ņiprākais – Mariss Rake                                          Stiprinieks – Kristaps Mažrims

  • Florbols 8.-9. klašu zēniem 1. vieta 2017. gadā

Daniels Balceris                          Kristaps Jēkabs Statkus
Mārtiņš Ģelžins                           Daņils Suncovs
Roberts Malkevičs                      Niks Ļaudāms
Miks Jurovs                                  Jānis Strazdiņš
Kārlis Krūzēns                            Arturs Sūngailis

  • Florbols 6.-7. klasei 1. vieta 2017. gadā

Edijs Ektermanis                            Aigars Malkevičs
Markuss Samedovs                        Dāniels Mitkus
Agris Pērkons                                  Roberts Vicvagaris
Svajunas Viskants                          Kristiāns Ēberliņš
Deivids Ermins                               Emīls Gustavs Stelps

  • 3.-5. klašu tautas bumba meitenēm 2. vieta 2017. gadā

Dagnija Nadricka                Rēzija Jansone
Alise Daugina                      Daniela Megija Bagātā
Līga Pakule                          Rebeka Bostana
Elza Vicvagare                     Amanda Gredzena
Dārta Baumane                  Kate Rozentāla

  • 1. vieta florbola sacensības 6.-9. kl. meitenēm mazo skolu grupā 2017. gadā

Komandā spēlēja:
Elēna Sarģele                     Sanija Semjanoviča
Elvīra Baltiņa                     Karīna Bostana
Annemarija Rake              Undīne Ulmane
Lāsma Andersone             Ilona Radvilaviča
Paula Stepanova

  • 1.vieta futbolā 8./9. klasei mazo skolu grupā 2017. gadā


Komanda:
Mārtiņš Gelžins                 Artūrs Sūngailis
Undīne Ulmane                 Daņils Suncovs
Gundars Rustants             Markuss Paulītis
Roberts Malkēvičs            Daniels Balceris
Niks Ļaudāms                   Deivis Gandzelis

  • 1.vieta futbolā 6./7. klasei mazo skolu grupā 2017. gadā


Komandā:
Agris Pērkons                      Deivids Ermins
Svajunas Viskants               Jānis Strazdiņš
Roberts Vicvagaris             Dāniels Mitkus
Markuss Samedovs           Gustavs Emīls Stelps
Aigars Malkēvičs