Konkursi

2018./2019. m. g.

Lieliskais piecinieks

10. klases komanda ieguva 2. vietu Lāčplēša kausā 2018 (starp 13 Kurzemes jaunsargu vienībām)

Andis Krūms                              Solveiga Pāvila
Alise Harmone                          Kristers Krūmiņš
Jānis Upenieks                          Roberts Kristaps Zvejnieks
Roberts Strēlis
Pavadošais pedagogs – Aiga Andersone

Saldus BJC vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde “Es esmu Latvija”

Šogad izdzīvojām īpašu notikumu – mūsu valsts dibināšanas simtgadi, tāpēc skolu audzēkņi tika aicināti veidot vizuālu stāstu par cilvēkiem, notikumiem, par to kas mums apkārt, par labajiem paveiktajiem darbiem, par tradīcijām un godiem un protams par gatavošanos svētkiem, par rotāšanos. Izstāde notika no 9. – 23. novembrim Saldus BJC. Izstādē piedalījās interešu izglītības “Raibās otas” astoņi dalībnieki – D. Nadricka, D. Slicis, K. Kravinska, E. Klaipa, K. Strazdiņa, A. Viežauska, Z. Stašauska un D. Pole

O. Salmiņa

Saldus novada p/a “Saldus TIKS centrs” Ziemassvētku atklātņu konkurss

No 1. – 30. novembra notika Ziemassvētku atklātņu konkurss  1. – 12. klašu izglītojamajiem ar tēmu – Māra Čaklā dzejolis “Uzsniga sniedziņš balts”. Konkursā piedalījās interešu izglītības “Raibās otas” četri dalībnieki ar saviem darbiem – A. Viežauska, K. Strazdiņa, Z. Stašauska un D. Pole. Noslēguma pasākums notiks 7. decembrī O. Kalpaka laukumā, Saldū plkst. 17:00

O. Salmiņa

Informātikas konkurss ”Bebr[a]s”

No 12. novembra līdz 23. novembrim Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas 5.b, 6.b, 7.b un 8.b klases piedalījās informātikas konkursā “Bebr[a]s”, Starptaustisks loģiskās domāšanas konkurss 5.-12. klašu skolēniem. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

M. Baķis

2017./2018. m. g.

• Saldus un Brocēnu novadu skolu konkurss “LIELISKIS PIECINIEKS”

19.04. Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolā notika vēstures ,politikas un sociālo zinību konkurss “Lieliskais piecinieks”.
    Konkurss veltīts Latvijas valsts 100.gadadienai, jautājumi saistīti ar Latvijas armiju 20. – 30. gados un mūsdienās.
    Pasākumā piedalījās 13. komandas no Saldus un Brocēnu novadu skolām. Nīgrandes pag. Kalnu vsk. VAM audzēkņi izveidoja fototrasi ar astoņiem kontrolpunktiem (KP).Katrā KP bija jāveic kāds uzdevums-teorētisks vai praktisks.

Paldies visiem dalībniekiem un organizatoriem.

Skolotāja – A. Prauliņa

Kalnu vidusskolas 9. a klases komanda: Ance, Elīza, Krista, Anriete un Matīss ieguva III pakāpes diplomu.

•                                                                              Vidusskolas posmā I pakāpes diplomu ieguva Kalnu vidusskolas komanda: Diāna, Ilze, Reinis, Adrians, Markuss.

• Vides objektu un mākslas darbu izstāde – konkurss “Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” 1. kārtas rezultāti

Pedagogus sveic žūrija!

• Skatuves runas konkurss 2018

2018. gada 21. februārī skolā notika  skatuves runas konkursa 1. kārs.Konkursā piedalījās Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas skolēni no 1. līdz 12. klasei. Uz Saldus novada skatuves runas konkursa 2. kārtu tika izvirzīti sekojoši skolēni: Amēlija Sarģele, Ketija Štāla, Ilze Statkus, Kristaps Radziņš, Annemarija Rake, Grēta Baumane. Saldus novada skatuves runas konkursā labus rezultātus guva  12. klases skolnieks Kristaps Radziņš. Viņš tika izvirzīts piedalīties Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā, kas notiks 27. martā Liepājā.

Žūrija

Konkursa dalībnieki un viņu skolotājas

Konkursa uzvarētāji: Amēlija Sarģele, Ilze Statkus, Kristaps Radziņš, Annemarija Rake, Grēta Baumane

• Latvijas speciālo skolu izteiksmīgās runas konkurss “Valodiņa 2018”

16. februārī Elvīra Baltiņa un Sabīne Šmāla piedalījās Latvijas speciālo skolu izteiksmīgās runas konkursā “Valodiņa 2018”. Meitenes saņēma uzslavas rakstu par lieliskiem priekšnesumiem, kā arī iespēja nofotografēties ar žūrijas pārstāvi – grupas “Credo” solistu Gunti Veitu.

• Konkurss matemātikā telpisko maketu veidošanā “Mana skola nākamajos Latvijas 99os!”

• Vides erudītu konkurss 2017. gadā

Dalībnieki: