Konkursi

• Saldus un Brocēnu novadu skolu konkurss “LIELISKIS PIECINIEKS”

19.04. Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolā notika vēstures ,politikas un sociālo zinību konkurss “Lieliskais piecinieks”.

Konkurss veltīts Latvijas valsts 100.gadadienai, jautājumi saistīti ar Latvijas armiju 20. – 30. gados un mūsdienās.

Pasākumā piedalījās 13. komandas no Saldus un Brocēnu novadu skolām. Nīgrandes pag. Kalnu vsk. VAM audzēkņi izveidoja fototrasi ar astoņiem kontrolpunktiem (KP).Katrā KP bija jāveic kāds uzdevums-teorētisks vai praktisks.

Paldies visiem dalībniekiem un organizatoriem.

Skolotāja – A. Prauliņa

Kalnu vidusskolas 9. a klases komanda: Ance, Elīza, Krista, Anriete un Matīss ieguva III pakāpes diplomu.

•                                                                              Vidusskolas posmā I pakāpes diplomu ieguva Kalnu vidusskolas komanda: Diāna, Ilze, Reinis, Adrians, Markuss.

• Vides objektu un mākslas darbu izstāde – konkurss “Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” 1. kārtas rezultāti

Pedagogus sveic žūrija!

• Skatuves runas konkurss 2018

2018. gada 21. februārī skolā notika  skatuves runas konkursa 1. kārs.Konkursā piedalījās Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas skolēni no 1. līdz 12. klasei. Uz Saldus novada skatuves runas konkursa 2. kārtu tika izvirzīti sekojoši skolēni: Amēlija Sarģele, Ketija Štāla, Ilze Statkus, Kristaps Radziņš, Annemarija Rake, Grēta Baumane. Saldus novada skatuves runas konkursā labus rezultātus guva  12. klases skolnieks Kristaps Radziņš. Viņš tika izvirzīts piedalīties Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā, kas notiks 27. martā Liepājā.

Žūrija

Konkursa dalībnieki un viņu skolotājas

Konkursa uzvarētāji: Amēlija Sarģele, Ilze Statkus, Kristaps Radziņš, Annemarija Rake, Grēta Baumane

• Latvijas speciālo skolu izteiksmīgās runas konkurss “Valodiņa 2018”

16. februārī Elvīra Baltiņa un Sabīne Šmāla piedalījās Latvijas speciālo skolu izteiksmīgās runas konkursā “Valodiņa 2018”. Meitenes saņēma uzslavas rakstu par lieliskiem priekšnesumiem, kā arī iespēja nofotografēties ar žūrijas pārstāvi – grupas “Credo” solistu Gunti Veitu.

• Konkurss matemātikā telpisko maketu veidošanā “Mana skola nākamajos Latvijas 99os!”

• Vides erudītu konkurss 2017. gadā

Dalībnieki: