,,Valodiņa -2020”

6.februārī skolā notika izteiksmīgās runas konkurss ‘Valodiņa-2020” , speciālo klašu skolēniem. Gribam pateikt lielu paldies pasākuma sponsoriem Gaidai Piņķei un Vizmai Ektermanei par dalību žūrijā un gardumu sarūpēšanu.Ceļazīmi uz Latvijas speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkursu Padures pamatskolā izcīnīja Perla Mažuga un Miks Arnolds Strazdiņš.

Tā 14. februārī mēs devāmies uz Padures pamatskolu Aizputes novadā.Abi konkursanti savu dzeju norunāja izcili.No 60 dalībniekiem Miks Arnolds Strazdiņš iekļuva pirmajā desmitniekā un ieguva žūrijas īpašo balvu.Šogad žūriju pārstāvēja mākslinieki no muzikālās apvienības ,,Ducele’’. Paldies skolas direktorei par materiālo un morālo atbalstu kā arī skolotājām par bērnu sagatavošanu.Tiekamies atkal “Valodiņā-2021”!

Benita Gulbina, Daina Ektermane

Dambrete

Sacensības dambretē notika 14. februārī Saldū.Mūsu skolu pārstāvēja trīs komandas dažādās vecuma grupās.8.-9.klašu grupā piedalījās piecas komandas, mūsējiem 5.vieta. Nedaudz labāk veicās 6.-7.klašu komandai,arī šajā grupā piedalījās piecas komandas.Mūsējiem 4. vieta. Vislabāk veicās 3.-5.klašu komandai, kura desmit komandu  konkurencē ieņēma augsto 2. vietu!Paldies skolotājai Sanitai Stepanovai un labākajiem dambretistiem – Kristapam Statkus, Nikam Krauzem, Kristianam Lemežim, Katei Rozentālei un Dārtai Baumanei!

Skaļās lasīšanas sacensības

13. februārī 5.-6.klašu skolēni piedalījās skaļās lasīšanas sacensībās.Pasākums notika Nīgrandes pagasta bibliotēkā.

Pirmo vietu ieguva Elza Vicvagare – 6.kl., otro Līga Pakule – 6.kl., trešo Kate Rozentāle – 5. kl. un Ilvars Ilgauds – 6.kl.

Lepojamies!

Mūsu skolas sporta skolotāja Sanita Stepanova saņēmusi

Saldus novada balvu-Gada sporta skolotāja 2019! Apsveicam!

Basketbols

Piektdien, 31.janvārī mūsu skolas skolēni piedalījās Saldus un Brocēnu novada 6.-7.klašu basketbola sacensībās, kuras norisinājās mazo skolu grupā. Meiteņu komanda izcīnīja 1. vietu, bet zēnu komanda 2. vietu.Paldies sporta skolotājām Sanitai Stepanovai un Aigai Andersonei!

Meiteņu komanda:Rēzija Jansone, Kate Rozentāle, Amanda Gredzena, Dārta Baumane, Gabija Lazarenoka, Šarlote Bullo, Daniela Megija Bagātā, Alise Daugina, Tija Pabrēža

Zēnu komanda:Miks Strazdiņš, Kristiāns Ēberliņš, Matīss Melbārdis, Dāniels Mitkus, Markuss Samedovs, Ilvars Ilgauds,Mariss Rake, Sandis Lasmanis

Pasaku maratona noslēgums

22. janvārī 1.-6.klašu skolēni piedalījās Kalnu bibliotēkas rīkotajā Pasaku maratona noslēdzošajā 3. kārtā.Šoreiz dalībnieki stāstīja un rādīja brīnumu pasakas.Uz pasākumu bija ieradies arī karalis ar savu pāžu.Kā balva par aktīvu piedalīšanos un pasaku stāstīšanu skolēniem būs ekskursija uz Pasaku muzeju.

Barikāžu atceres pasākums

Šodien, 20. janvārī Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas skolēni (Ventas ielā-1) tikās ar Nīgrandes muzeja vadītāju Māri Bedri, kurš pastāstīja jaunāko klašu skolēniem par barikāžu laiku Latvijā 1991. gada janvārī.Pēc stāstījuma visi devās laukā, kur bija iekurts ugunskurs.Skolēni tika cienāti ar siltu tēju.

Šīs dienas noslēgumā Kalnos 7.-12. klases audzēkņi piedalījās nakts rallijā. Komandas kontrolpunktos pildīja praktiskus uzdevumus. pasākums noslēdzās ar ugunskuru un siltu tēju.

Pirmie soļi basketbolā

Pasākums ,,Pirmie soļi basketbolā” notika 9. janvārī Saldū.Tā bija iespēja 1. klašu skolēniem piedalīties dažādās interesantās stafetēs un atrakcijās.Visas komandas saņēma piemiņas balviņas, bet 1.-3. vietu ieguvēji dosies uz finālu Rīgā.

Leļļu teātra pulciņa viesizrāde

8.janvārī Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas 2.-4. klašu audzēkņi, kuri darbojas ,,Leļļu teātra” pulciņā viesojās Kalnu bibliotēkas 4. nodarbībā – Bērnudārzs bibliotēkā.Mazie bērnu dārza audzēkņi ar interesi noskatījās izrādi,, Ziemassvētki mežā”. Pēc izrādes skolēni iesaistījās rotaļās ar mazajiem draugiem.

Ekskursija

Decembra nogalē 5.-6.klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgu,kur apmeklēja kara muzeju,Vecrīgu,Lido centru.Bet dienas noslēgumā arēnā vēroja hokeja spēli Rīgas DINAMO : CSKA.