Atbalsta pasākumi

Kā strādāt attālināti!

Drošības pasākumi

Attālināts mācību process

Atvērto durvju diena atcelta uz nenoteiktu laiku

ATVĒRTO DURVJU DIENA

,,Radi rotājot”

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, valstī tika izsludināts arī Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss ,,Radi rotājot”.Šī konkursa pirmā kārta notiek mācību iestādēs.Otrā kārta tiks organizēta kultūrvēsturiskajos novados.Kurzemes novada darbu skate notiks aprīlī Liepājā.Tos darbus, kuri nokļūs līdz Liepājai, un tur saņems 1. vai 2. pakāpes diplomus, tālāk izvirzīs uz trešo kārtu Rīgā, kur tos varēs apskatīt XII Lavijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā.

Šodien žūrija no Saldus bija ieradusies skolā apskatīt un novērtēt mūsu audzēkņu darbus, kuri tapuši interešu izglītības pulciņos.

Skolotājas Oksanas Salmiņas vadītā pulciņa ,,Raibā ota” dalībnieku – Dagmāras Poles, Antras Viežauskas un Anetes Pocjavičas darbi.

Skolotājas Ilonas Ektermanes vadītā Rokdarbu pulciņa kopdarbs, kuru veidojuši 1. klases audzēkņi.

Skolotājas Aigitas Plītas vadītā pulciņa ,,Papīra darbnīca” audzēkņu veidotais kopdarbs.

,,Valodiņa -2020”

6.februārī skolā notika izteiksmīgās runas konkurss ‘Valodiņa-2020” , speciālo klašu skolēniem. Gribam pateikt lielu paldies pasākuma sponsoriem Gaidai Piņķei un Vizmai Ektermanei par dalību žūrijā un gardumu sarūpēšanu.Ceļazīmi uz Latvijas speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkursu Padures pamatskolā izcīnīja Perla Mažuga un Miks Arnolds Strazdiņš.

Tā 14. februārī mēs devāmies uz Padures pamatskolu Aizputes novadā.Abi konkursanti savu dzeju norunāja izcili.No 60 dalībniekiem Miks Arnolds Strazdiņš iekļuva pirmajā desmitniekā un ieguva žūrijas īpašo balvu.Šogad žūriju pārstāvēja mākslinieki no muzikālās apvienības ,,Ducele’’. Paldies skolas direktorei par materiālo un morālo atbalstu kā arī skolotājām par bērnu sagatavošanu.Tiekamies atkal “Valodiņā-2021”!

Benita Gulbina, Daina Ektermane

Dambrete

Sacensības dambretē notika 14. februārī Saldū.Mūsu skolu pārstāvēja trīs komandas dažādās vecuma grupās.8.-9.klašu grupā piedalījās piecas komandas, mūsējiem 5.vieta. Nedaudz labāk veicās 6.-7.klašu komandai,arī šajā grupā piedalījās piecas komandas.Mūsējiem 4. vieta. Vislabāk veicās 3.-5.klašu komandai, kura desmit komandu  konkurencē ieņēma augsto 2. vietu!Paldies skolotājai Sanitai Stepanovai un labākajiem dambretistiem – Kristapam Statkus, Nikam Krauzem, Kristianam Lemežim, Katei Rozentālei un Dārtai Baumanei!

Skaļās lasīšanas sacensības

13. februārī 5.-6.klašu skolēni piedalījās skaļās lasīšanas sacensībās.Pasākums notika Nīgrandes pagasta bibliotēkā.

Pirmo vietu ieguva Elza Vicvagare – 6.kl., otro Līga Pakule – 6.kl., trešo Kate Rozentāle – 5. kl. un Ilvars Ilgauds – 6.kl.