Aktualizēta informācija par to, kā rīkoties, ja esi inficējies ar Covid-19 vai atzīts par saslimušā kontaktpersonu.

Aktualizēta informācija par to, kā rīkoties, ja esi inficējies ar Covid-19 vai atzīts par saslimušā kontaktpersonu – [PDF]

Barikādēm 31

Mūsu skolā no 17.- 20. janvārim norisinājās barikāžu nedēļa. Katra klase veidoja kolāžu par barikāžu laiku. 20.janvārī skolēni devās uz Nīgrandes pagasta muzeju apskatīt izstādi par barikāžu laiku. Muzeja darbinieks, Māris Bedre, pastāstīja par barikāžu laiku valstī, Rīgā.

Baltu literatūras nedēļa! Paldies!

Atgriežoties skolā pēc brīvlaika!

Ziemassvētku apsveikums no “Grāmatnieks”

Koncertuzvedums “Reiz Ziemassvētkos”

Noslēgusies Ziemassvētku modes nedēļa!

Ziemassvētku modes nedēļa!

Ņiprākais un Stiprinieks

Patriotu nedēļas ietvaros skolā notika sacensības “Skolas Ņiprākais” 1.-3.klašu grupā un “Skolas Stiprinieks” 4.-9.kl.grupā. Bērni sacentās dažādos spēka un veiklības vingrinājumos. 1.-3.kl.grupā 1.vieta Rinaldam Klauzim, 2.v.Esterei Bušmai, 3.vieta Dārtai Hofšteiterei.Skolas Stiprinieks –1. vieta Dāniels Krasuckis, 2. vieta Miks Arnolds Strazdiņš, 3.vieta Artis Meiers. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojās meitenes -Amēlija Sarģele un Ketija Štāla.

Veselības projekts

Veselības projekta ietvaros skolā bija ieradusies fizioterapeite Madara Dzalbe Ķenava. Nodarbības notika 2.klasei un 3.klasei. Skolēni pildīja dažādus interesantus vingrojumus.