Ņiprākais un Stiprinieks

Patriotu nedēļas ietvaros skolā notika sacensības “Skolas Ņiprākais” 1.-3.klašu grupā un “Skolas Stiprinieks” 4.-9.kl.grupā. Bērni sacentās dažādos spēka un veiklības vingrinājumos. 1.-3.kl.grupā 1.vieta Rinaldam Klauzim, 2.v.Esterei Bušmai, 3.vieta Dārtai Hofšteiterei.Skolas Stiprinieks –1. vieta Dāniels Krasuckis, 2. vieta Miks Arnolds Strazdiņš, 3.vieta Artis Meiers. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojās meitenes -Amēlija Sarģele un Ketija Štāla.

Veselības projekts

Veselības projekta ietvaros skolā bija ieradusies fizioterapeite Madara Dzalbe Ķenava. Nodarbības notika 2.klasei un 3.klasei. Skolēni pildīja dažādus interesantus vingrojumus.

18.novembra vakars!

Daudz laimes, Latvija!

Epidemioloģiskās drošības pasākumi klātienes mācību laikā.

Patriotu nedēļa.

Modes nedēļa !

Lai padarītu dzīvi sev, citiem ( arī skolotājiem) skolā interesantāku, organizējām “Modes nedēļu”. Katrai nedēļas dienai izvēlējāmies savu apģērba veidu. Tā radās: pidžamu diena, bērndārznieku diena, krokšu diena, spilvenu diena, 80.-90. gadu diena. Paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā!  Turpinājums sekos….. gaidiet!                                         9. klase

Svētki skolotājiem!

Paldies  par pasākumu 12.klases audzēkņiem un viņu audzinātājai- skolotājai Sandrai Liepiņai.

Labo darbu nedēļā- labi darbi!

”Labo darbu” nedēļas laikā 7./8.b klases audzēkņi grieza, laminēja un veidoja spēles p.i.i. ‘Straumīte” bērniem, kuras varēs izmantot logopēdiskās nodarbībās. Paldies par pacietību un rūpīgu darbu!

Skolotāja: Benita

”Labo darbu” nedēļas laikā 5. klases audzēkņi sakopa skolas apkārtni – grāba lapas! Sakopām basketbola laukumu un liepu aleju! Paldies par cītīgo darbu!

Skolotāja Sanita

Rudens kross Saldū

Paldies visiem Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas sportistiem par piedalīšanos rudens krosā.

Abu meiteņu komandām godalgotās 2.vietas (Elīna,Evelīna,Annija,Zane) un (Amanda,Kristīne,Šarlote,Antra).

Jauktajai komandai 3.vieta (Andris,Daņila,Megija,Līga). Paldies arī puišiem,kam šogad nedaudz pietrūka līdz pjedestālam (Kristiāns,Matīss,Aleksandrs,Dāniels).

Aiga Andersone