Noslēgusies VAM pirmā nometne

Noslēgusies pirmā valsts aizsardzības mācības nometne, kura norisinājās no 3. līdz12.jūnijam Alūksnes novada Strautiņu NATO poligonā ” Lāčusils”. Ar labiem panākumiem šajā nometnē startēja arī Kalnu vidusskolas 10. klases VAM audzēkņi. Malači! Mēs ar Jums lepojamies!

Sākusies audzēkņu uzņemšana skolā!

Izlaidumi

Konkurss “Tīrai Latvijai”

MĀMIŅDIENAS KONCERTS

LIELISKAIS PIECINIEKS

2019.gada 26.aprīlī Kuldīgā notika Saldus un Brocēnu novadu vēstures konkurss ” Lieliskais piecinieks”. No mūsu skolas piedalījās pamatskolas un vidusskolas komandas. Pamatskolas komanda ieguva 2. vietu, vidusskolas komanda 3. vietu. Paldies skolotājām: Gundai Ulmanei, Rasai Dakterei un Sandrai Liepiņai.

ATVĒRTO DURVJU DIENA KALNOS

25. aprīlī Kalnu vidusskolā notika ATVĒRTO DURVJU DIENA. Divpadsmitās klases audzēkņi interesentus, kuri bija vairāk nekā trīsdesmit, iepazīstināja ar pamatskolas un vidusskolas mācību programmām. VAM audzēkņi jauniešus iesaistīja praktiskās nodarbībās šautuvē un skolas pagalmā. Vecāki iepazinās ar sadzīves apstākļiem skolas internātā. VISI BIJA APMIERINĀTI!

Mātes dienas koncerts

Konkurss “Sēņu ģimene”

9.c klases skolniece Elvīra Baltiņa piedalījās Rīgas bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” rīkotajā vizuāli plastiskās mākslas konkursā, un ieguva 3. vietu.

IELŪGUMS UZ KONCERTU