Ziemassvētku eglīte

Saldus galvenās egles iedegšana un ziemas tirdziņš

Piektdien 6. decembrī Saldū notika Saldus galvenās egles iedegšanas pasākums, uz kuru tika aicināti arī Ziemassvētku kartiņu konkursa dalībnieki. Pasākumā tika pasniegtas pateicības par piedalīšanos.Paldies meitenēm un skolotājai O. Salmiņai!

Tautasbumba

Piektdien, 6. decembrī Saldū notika Saldus un Brocēnu novadu sacensības tautasbumbā 3.-5.klašu grupā.Mūsu skolas meiteņu komanda(L.Ozoliņa, Š.Bullo, D.Baumane, A.Sarģele, A.Gredzena, K.Rozentāle, G.Lazarenoka, K.Kravinska, K.Štāla, L.Ligeike) izcīnīja 2. vietu. Zēni palika 5. vietā.

Projekta ” Skolas soma” aktivitātes

1. novembrī skolā, īstenojot “Latvijas skolas soma” iniciatīvu, viesojās vīru kopa “Vilki”, kas turpināja šī mēneša patriotisko noskaņu ar latviešu tautas karavīru dziesmām no senlaikiem līdz mūsdienām. Skolēniem bija iespēja redzēt seno latviešu karavīra ietērpu, ieročus un mūzikas instrumentus, kas pavadīja karavīrus kaujā vai īsināja laiku starp cīņām.

Skolēni varēja pārliecināties, ka latviešu tauta bijusi varonīga cīnītāju tauta cauri laikiem, kariem un dažādām svešām varām, kas spējusi izkarot sev savu valsti un neatkarību.

“Vilki “ apliecināja, ka tāda tā ir arī mūsdienās, gan rūpējoties par savas valsts drošību, gan piedaloties starptautiskās misijās, apliecinot savu drosmi un varonību.

Pēc pasākuma jaunieši apliecināja, ka tas bija interesants, aizraujošs ceļojums latviešu karavīra gaitās cauri vēstures notikumiem Latvijas teritorijā.

1. novembrī projekta “Latvijas skolas soma ” ietvaros skolā viesojās jautra, atraktīva trīs jaunu Latvijas Nacionālā teātra aktieru grupa. Liene Sebre, Uldis Siliņš un Igors Šelegovskis aizraujošā, dinamiskā stāstījumā iepazīstināja skolēnus ar aktiera profesijas valdzinājumu un izaicinājumiem. Skolēniem arī pašiem bija iespēja iejusties aktiera “ādā”, izspēlējot interesantas etīdes vai pielaikojot parūku un ūsas.

Aktieri pastāstīja arī par to profesiju pārstāvjiem un viņu darbu, bez kuriem teātra izrāde nevarētu tapt.

Pasākuma noslēgumā skolēni izmantoja iespēju nofotografēties ar aktieriem.

Vecāku sapulce

Pasaku maratons

1.-6.klašu skolēni piedalījās Kalnu bibliotēkas rīkotajā Pasaku maratonā.Pirmajā reizē tika stāstītas latviešu tautas pasakas par dzīvniekiem.

Latvijai 101!

SVĒTKU KONCERTI

Sacensības ,,SKOLAS ŅIPRĀKAIS” un ,,SKOLAS STIPRINIEKS”

Lāčplēša dienas pasākumi